Search
Intl | pl
Select your country:
Select your language:
Confirm

Wolne etaty

Stanowisko

Wymiar czasu pracy

Kraj

Miasto

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty?

Jeśli nie znalazłeś intersującej Cię oferty pracy, prześlj nam swoje dane kontaktowe wraz informacją o sobie i Twojej dotychczasowej karierze, a na pewno odezwiemy się do Ciebie!


SÚHLAS SO SPRACÚVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV – UCHÁDZAČI O ZAMESTNANIE

Podľa nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. (ďalej len „Súhlas“)

v rozsahu: osobných údajov poskytnutých v životopise a sprievodných dokumentoch zaslaných Prevádzkovateľovi

pre účel: vedenie evidencie uchádzačov o zamestnanie

po dobu: 3 rokov

Zároveň vyhlasujem, že som si vedomá/ý, že poskytnuté osobné údaje Prevádzkovateľ spracúva iba na základe tohto Súhlasu. Nemám žiadnu povinnosť ich Prevádzkovateľovi poskytnúť a tento Súhlas mám právo kedykoľvek odvolať. Ak tento súhlas odvolám, takto poskytnuté moje osobné údaje musí Prevádzkovateľ bez zbytočného odkladu vymazať. Odvolanie súhlasu je možné realizovať zaslaním žiadosti na kontaktné informácie uvedené v záhlaví tohto súhlasu.

POUČENIE O VAŠICH PRÁVACH A INÝCH SKUTOČNOSTIACH

Osobné údaje nebudeme poskytovať ďalším príjemcom.

Máte právo na prístup k poskytnutým osobným údajom, ktoré môžete najlepšie realizovať prostredníctvom písomnej žiadosti na e-mailovú adresu uvedenú v hlavičke tohto Súhlasu.

Ďalej máte právo žiadať o opravu alebo obmedzenie spracúvania poskytnutých osobných údajov, ak sú podľa Vás nesprávne, máte právo vyžiadať si poskytnuté osobné údaje na prenos k inému prevádzkovateľovi alebo môžete o takýto prenos požiadať priamo nás a máte právo žiadať o výmaz svojich osobných údajov, ktoré ste nám poskytli.

Ochranu svojich práv môžete realizovať aj prostredníctvom sťažnosti adresovanej Úradu pre ochranu osobných údajov Slovenskej republiky.

Wiadomość została wysłana poprawnie.

Dołącz do Kellys

25 LAT NA RYNKU ROWEROWYM

Ponad ćwierć wieku innowacyjności i nieustannego rozwoju sprawiło, że Kellys stał się uznaną marką w branży rowerowej. Nasza obecność w 35 krajach całego świata sprawia, że jesteśmy obecnie jednym z największych producentów rowerów w Europie Środkowej.

TO WŁAŚNIE TY

W Kellys liczy się każdy człowiek, jego zaangażowanie i niezwykłe pomysły. Wnieś do naszej firmy wyjątkową część siebie – pracuj nad autorskimi projektami, realizuj swoje pasje i osiągaj cele osobiste.

ATMOSFERA W PRACY

Garnitur i krawat zostaw w domu na inne okazje – liczy się tylko otwarta głowa. Nieformalna i przyjacielska atmosfera w pracy jest tym co wyróżnia Kellys i sprawia, że jest wyjątkowym miejscem pracy dla każdego.